EVERYTHING ABOUT کارشناسی خودرو در محل

Everything about کارشناسی خودرو در محل

Everything about کارشناسی خودرو در محل

Blog Article

بعداز کارشناسی دقیق وجامع خودرو تمامی اطلاعات وفرم کارشناسی خودرو درپنل مالک خودرو قرار میگیردکه فرم کارشناسی قابل دانلود وپرینت واشتراک گذاری می باشد. 

برای بررسی بیشتر می توانید درب موتور یا کاپوت را بالا بزنید و ظاهر موتور خودرو را نیز بررسی کنید.

مهم نیست ساعت چند است یا شما کجای تهران هستید. ما هفت روز هفته در همه ی نقاط تهران آماده خدمت به شما عزیزان هستیم.

در واقع با تست رانندگی می‌توان میزان سلامت نسبی خودرو را تشخیص داد. کارشناس در این قسمت تمامی مواردی که در تست دیاگ مشکل ساز بودند را نیز بررسی می‌کند.در تست رانندگی موارد زیر بررسی خواهند شد:

تست چراغ‌ها: وضعیت تمامی چراغ‌های ماشین، به‌خصوص چراغ‌های عقب، جلو، راهنما و ترمز، بررسی می‌شود. نتظیمات زاویه چراغ‌ها نیز در این مرحله چک می‌شود.

هزینه کارشناسی و قیمت کارشناسی فنی و بدنه، براساس عوامل متعددی از جمله نوع خودرو و سال ساخت آن، برند و آپشن‌های خودرو تعریف می‌شود و نمی‌توان به‌طور دقیق هزینه‌ای برای آن مشخص کرد. اما اصلا نگران نباشید! در صورتی که خودروی خود را برای بررسی و تست به کارشناسان آچاره بسپارید، خدماتی بسیار با کیفیت در ازای هزینه‌ای بسیار منصفانه دریافت خواهید کرد.

شما با تهیه گزارش و عکس کارشناسی خودرو میتوانید حرف خود را به فروشنده به سادگی اثبات کنید.

بررسی صحت جلوبندی، موتور و گیربکس نیز شامل خدمات کارشناسی خودرو می‌شود.

لطفا شهر خود را انتخاب کنید. انتخاب کنید: تهران کرج اصفهان مشهد شیراز تبریز ادامه

شما می توانید در سطوح ابتدایی با یک بازدید خودرو، متوجه مشکلات ماشین شوید. در کارشناسی های حرفه ای از ۵ روش عمده برای برای رنگ خودرو استفاده می شود:

کاهش هزینه‌های تصادف با شناخت نقاط آسیب پذیر خودرو و بیمه

دیگر فرقی نمی کند که به دنبال خوردو ارزان باشیم کارشناس ماشین تهران یا یک خودرو آخرین مدل از بهترین و معروف ترین برندهای ماشین، عقل شرط می کند که با صرف هزینه اندکی از سلامت وضعیت خودرویی که به دنبال آن هستیم مطلع شویم.

بازرسی خودرو به چند قسمت تقسیم میشود، که یکی از مهم ترین آنها موتور است. اما آیا ماشینی که موتور آن تعویض شده را بخریم یا خیر؟؟ تعویض موتور ماشین خیلی توصیه نمی‌شود مگر اینکه مشکل پیش آمده بسیار حاد باشد.

پیشنهاد می‌کنیم برای آگاهی دقیق از هزینه این پروسه، در خدمت از ما ثبت سفارش کنید و ظرف مدت کوتاهی از چند کارشناس خودرو قیمت بگیرید.

Report this page